Gol na wagę zwycięstwa !

W ubiegłą niedzielę Radomianki podejmowały na własnym boisku zespół z Olsztyna. Dziewczyny wyszły w pełni zaangażowane i skoncentrowane na to spotkanie, co było widoczne już od samego początku. Luksiary od pierwszych minut atakowały i tworzyły groźne akcje na połowie rywalek. Wynik spotkania ustaliła juz w 23 minucie Aleksandra Zielińska, która bezbłędnie uderzyła w okienko krótkiego rogu bramki. Nie oznacza to jednak, ze nasze zawodniczki nie miały juz więcej strzeleckich okazji. Po przerwie i chwili odpoczynku piłkarki ponownie wyszły na boisko i dzielnie broniły wyniku. Co więcej, starały się wyprowadzać kolejne składne akcje i kontrataki, aby podwyższyć wynik. Przy jednej z nich w polu karnym faulowana była napastniczka Sportowej Czwórki- Anna Wesołowska, za co podyktowany został rzut karny. Podeszła do niego ta sama zawodniczka, ale niestety nie zdobyła drugiej bramki, lecz uderzyła w poprzeczkę. Nie obyło się też bez żółtych kartek, które w tym spotkaniu ujrzały dwie nasze zawodniczki- Katarzyna Chrzanowska oraz Małgorzata Stefańska. Końcowy rezultat spotkania to 1:0.

Skład: -Snopczyńska, -Wasiluk (Jaworska), Stefańska, Dobrowolska, Mućka, -Kuciewicz (Przanowska), Chrzanowska, Zielińska, Płóciennik, - Nowakowska (Szydło), Wesołowska