OLBRZYMI SUKCES NASZYCH PIŁKAREK...
Olbrzymi sukces osiągnęły Nasze piłkarki nożne LUKS Sportowa Czwórka Radom, które w Piastowie wywalczyły tytuł Halowych Mistrzyń Mazowsza Młodziczek U13. Brawa naszym dziewczynom należą się tym większe, gdyż w rozgrywkach Turnieju Finałowego Halowych Mistrzostw Mazowsza w Piłce Nożnej Kobiet w kategorii U-13 pozostawiły za sobą wiele bardzo silnych drużyn, nie przegrywając przy tym żadnego meczu, a w całym meczu straciły tylko 3 bramki.
Zagraliśmy jak typowa drużyn turniejowa, która z meczu na mecz coraz lepiej się prezentowała. W pierwszym meczu fazy grupowej Nasze piłkarki po nieoczekiwanie trudnym pojedynku pokonały, Ząbkovię Ząbki II 1:0. W następnych meczach zanotowaliśmy kolejne dwa zwycięstwa. Najpierw dziewczyny pokonały UKS Mozovię Grodzisk Mazowiecki 3:2, a następnie rozbiły, drużynę Polonii Warszawa aż 10:0.
Trzy wygrane w fazie grupowej pozwoliły na awans do ćwierćfinałów. Tam Nasze piłkarki spotkały się z drużyną SP Polonez Warszawa. Po dość jednostronnym boju wygrywamy ten mecz 8:0 !. Po tym meczu już było widać, że dziewczęta złapały swój „rytm gry”.
W półfinale czekał nas ciężki bój z faworytem turnieju drużyną Ząbkovii I Ząbki. Po ciężkim i wyrównanym boju górą okazały się zawodniczki Sportowej Czwórki, a Nasza bramkarka momentami popisywała się fenomenalnymi interwencjami.
Dziewczyny po tym zwycięstwie zapewniły sobie prawo gry o tytuł Mistrzów Mazowsza.
W meczu finałowym reprezentantki z Naszego klubu po raz drugi w rozgrywkach pokonały piłkarki Mazovię Grodzisk Mazowiecki. Wynik 0:2 zasłużenie dał tytuł Mistrzyń Mazowsza dziewczętom z LUKS Sportowa Czwórka Radom.
Najlepszą bramkarką została:
Klaudia Piszczek - LUKS Sportowa Czwórka Radom
Królem Strzelców Została:
Dominika Kawińska - LUKS Sportowa Czwórka Radom
W klasyfikacji strzelców na drugiej pozycji uplasowała się Jagoda Broda która miała n swoim koncie tylko jedn oczko mniej od Dominiki.
Mistrzów Mazowsza – Drużynę LUKS Sportowej Czwórki Radom – reprezentowały:
Klaudia Piszczek, Daria Kępas, Helena Mazurkiewicz, Jagoda Broda, Dominika Kawińska, Aleksandra Kwiatkowska, Julia Piełudz, Amelia Nostizt-Jackowska, Sandra Michalik, Marta Sobieraj.
Trener: Marcin Brodecki
Druga drużyn zajęła 8 miejsce, oto jej wyniki:
W grupie:
MUKS Praga Warszawa - LUKS Sportowa Czwórka Radom II 7:0
LUKS Sportowa Czwórka Radom II - AZS Uniwersytet Warszawski 4:3
LUKS Sportowa Czwórka Radom II - SP Polonez Warszawa 1:1
W ćwierćfinale:
Ząbkovia I Ząbki - LUKS Sportowa Czwórka Radom II 15:0
Skład:
Natalia Tomaszewska, Klaudia Rogóś, Maja Otwinowska, Aleksandra Baczyńska, Aleksandra Królikowska, Maja Wójcik, Anna Kozłowska, Aleksandra Kotowska, Maria Sawicka, Ada Wójcik.
Trener: Marcin Brodecki