Porażka w Stargardzie

W miniony weekend Luksiary udały się do Stargardu Szczecińskiego, by rozegrac mecz z miejscowymi Błękitnymi. Zakończył się on fatalnym dla naszych zawodniczek wynikiem 4:2.

Po porażającej pierwszej połowie, w której Luksiary przegrywałyjuż 0:3, piłkarki Czwórki poległy z niżej notowanym rywalem 2:4.
Wyprawa do Stargardu Szczecińskiego pokazała, że żadnej drużyny w tej lidze nie można lekceważyć. Miała być gra z honorem, pasją i ambicją, ale zawodniczki niestety zapomniały, że na boiskach piłkarskich takie coś obowiązuje. W drugiej połowie, po kilku cierpkich słowach, obraz gry nieco się zmienił, ale to nie wystarczyło na choćby zdobycie jednego punktu. Wróciliśmy do domu bez punktów, które w końcowym rozrachunku mogą okazać się bardzo cenne. Sytuacja w tabeli staje się pomału nieciekawa. Jeśli w najbliższym meczu w Poznaniu Luksiary nie wezmą się mocno do pracy, to sytuacja w tabeli nie będzie wyglądała
najlepiej.
Następny mecz Luksiary zagrają w niedziele (19.10) o godz.15.00 w Poznaniu z miejscową Polonią.

Bramki dla LUKSU: Chrzanowska(73'),Gąsieniec(84')

Skład: Wicik - Szymczyk (40'Przanowska), Mućka, Stefańska, Wasiluk - Płóciennik, Chrzanowska, Zielińska, Gąsieniec, Kuciewicz- Wesołowska.