Porażka z podniesioną głową !

Mecz pierwszej kolejki I ligi kobiet w gr. północnej, który został rozegrany w Łodzi, pokazał, że w tym młodym zespole drzemie olbrzymi potencjał. Luksiary nie tylko nie przestraszyły się wzmocnionego rywala, ale udowodniły, że potrafią z olbrzymim skutkiem walczyć jak równy z równym. Niektóre z tych młodych dziewczyn dopiero debiutowały na I-szo ligowych boiskach, a mimo to pokazały się naprawdę z bardzo dobrej strony. Cała drużyna zasłużyła na wielkie brawa i miejmy nadzieję, że w następnych bardzo ważnych meczach Luksiary pokażą taką determinację i wolę walki.

Skład:
Wicik (70' Koźlińska) - Jaworska, Mućka (66' Szymczyk), Stefańska, Wasiluk (60' Kaca) -Nowakowska (65' Przanowska), Pieniący, Zielińska, Gąsieniec, Płóciennik - Wesolowska
Bramki dla LUKSU: Anna Wesołowska (22')