'Rodzinna' Wigilia w Czwórce

Po ciężkiej jesieni nastał czas odpoczynku. Zbliżają się święta i z tej okazji zorganizowaliśmy Wigilię, w której uczestniczył Zarząd klubu, sztab szkoleniowy, rodzice naszych pociech oraz zawodniczki Sportowej Czwórki Radom.

Podczas spotkania panowała miła, rodzinna atmosfera, na co złożyło się m. in.dzielenie opłatkiem, wzajemne składanie życzeń i wspólne spożywanie posiłków. Obejrzeliśmy także krótki film, podsumowujący 5-letnią działalność naszej drużyny.Była to idealna okazja do nagrodzenia przez trenerów poszczególnych zawodniczek, które dzięki swojej ciężkiej pracy podczas rundy jesiennej zrobiły największy progres w swojej piłkarskiej karierze. Wyróżniły się one nie tylko na tle LUKS-u, ale także na arenie wojewódzkiej, a nawet ogólnopolskiej.
Niestety, nie było z nami przedstawicieli firm sponsorujących Sportową Czwórkę, jednak w ramach wynagrodzenia swojej nieobecności jeden ze sponsorów zafundował zawodniczkom pierwszoligowym upominki, za co bardzo dziękujemy.

W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia chcielibyśmy życzyć Wam zdrowia, pomyślności, wesołych i radosnych spotkań w gronie najbliższych oraz Szczęśliwego Nowego Roku !!

Powiązana galeria: