U13 - Turniej Halowy Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Grójeckiego rocznik 2006.

Bardzo dobrze poradziły sobie Nasze Młodziczki na turnieju halowym chłopców w minioną sobotę. Dziewczęta przegrały tylko jeden mecz pierwszy w grupie i awansowały z grupy z drugiego miejsca. Ostatecznie zajmując bardzo dobre 3 miejsce. W naszej drużynie została wyróżniona bramkarka Nikola Muszyńska.
Młodziczki grały w składzie:
Nikola Muszyńska, Helena Mazurkiewicz, Kępas Daria, Piszczek Klaudia, Anna Kozłowska, Jagoda Broda, Aleksandra Górz, Aleksandra Baczyńska, Amelia Jackowska, Sandra Michalik, Kamila Olek.

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!!

Powiązana galeria: