Zła passa trwa nadal

Po dobrym meczu po raz kolejny przegrywamy tym razem z Unifreeze 1:2. Warto wspomnieć, że od 40 minuty, po czerwonej kartce dla zawodniczki gości za faul na Katarzynie Chrzanowskiej, grałyśmy z przewagą jednej zawodniczki. Niestety nie potrafiłyśmy do końca tego wykorzystać, podjęłyśmy rękawice, aczkolwiek zabrakło nam szczęścia, o czym świadczy chociażby poprzeczka w drugiej połowie. Po drugiej żółtej kartce z boiska zeszła też Katarzyna Jaworska. Mimo to próbowałyśmy stworzyć zagrożenie, ale bez skutku, gdyż naszym największym mankamentem w ostatnich meczach było brak wykończenia.
Został nam już tylko jeden mecz wyjazdowy ze Sztormem Gdańsk, który rozegramy 11 listopada. Ten mecz zadecyduje, na którym miejscu uplasuje się nasza drużyna na koniec rundy jesiennej.