Derbowy niedosyt

Podział punktów w derbach Radomia.

W hicie III kolejki I Ligi grupy północnej padł remis 3:3.

Po bardzo interesującym meczu Luksiary zremisowały z ambitnie walczącym Zamłyniem 3-3. Nasze zawodniczki trzykrotnie obejmowały prowadzenie w tym meczu, ale nie potrafiły utrzymać prowadzenia do końca. Szkoda, bo pozostał ogromny niedosyt po tym spotkaniu, tym bardziej, że piłkarsko Luksiary przewyższały swoje przeciwniczki i powinny zakończyć to spotkanie zwycięstwem. Na wyróżnienie zasługuje cały zespół, natomiast u przeciwniczek najlepsze zawody zagrały zawodniczki: bramkarka Anita Snopczyńska oraz obrończyni Sylwia Marcinkowska. Naszym dziewczynom należą się brawa za postawę w dotychczasowych meczach tego sezonu, ponieważ jest to drużyna praktycznie nowa, budowana od początku, a już widać że drzemią w niej ogromne możliwości. Tak trzymać dziewczyny !!!

Zamłynie Radom - LUKS Sportowa Czwórka Radom 3:3 ( 1:2 )

Zamłynie:Snopczyńska – Kupidura, Dobrowolska, Marcinkowska, Okrój, Janas (80 Ścibisz), Tkaczyk, Okrój, Leśniewska, Wieczorek (72 Peszko, 85 Boruch)

Czwórka:Koźlińska – Jaworska, Mućko, Stefańska, Wasiluk, Chrzanowska, Zielińska, Pieniący (85 Przanowska), Gąsieniec, Nowakowska (65 Płóciennik), Wesołowska

1-0 5 min Wesołowska Anna