3 punkty z Medykiem !

WALECZNE LUKSIARY OGRAŁY MEDYKA II KONIN!!!

W meczu czwartej kolejki I ligi kobiet LUKS Sportowa Czwórka Radom pokonała rezerwy Medyka Konin 2-1 (1-0).
Bramki dla Luksiar zdobyły w 45 minucie Dominika Gąsieniec i w 67 minucie Monika Płóciennik. Bramka dla Medyka padła w 78 minucie.

Luks: Wicik -Mućka, Stefańska, Jaworska, Chrzanowska (60 Szymczyk) -Nowakowska (35 Kaca), Kuciewicz (88' Przanowska), Zielińska, Płóciennik, Gąsieniec -Wesołowska (89 Fiutek)

W I połowie Luksiary przetrwały ataki Medyczek i zachowały czyste konto, a same po akcji kończącej I polowę objęły prowadzenie po przepięknym strzale Dominiki Gąsieniec z około 25 metrów. II połowa także przyniosła duże emocje z obydwu stron. Medyczki dobrze operowały piłką, ale to Luksiary po rzucie rożnym i strzale Moniki Płóciennik podwyższyły prowadzenie na 2-0. W końcówce trwały ataki Medyczek, ale Luksiary tylko raz dały się zaskoczyć i mecz zakończył się ciężko wywalczonym zwycięstwem Luksiar.