III EDYCJA TURNIEJU CZWÓRKA CUP

15.04.2015r. w ZSO 4, do której uczęszczają młode piłkarki naszego zespołu, odbyły się zawody sportowe dla dziewcząt w piłkę nożną ze Szkół Podstawowych. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 6 drużyn z radomskich szkół . Mieliśmy okazję obejrzeć wiele ciekawych spotkań, mimo iż grały same młode zawodniczki. Sponsorami turnieju byli:

- Marek Bal- właściciel firmy KRATKI.PL, która ufundowała BIO KOMINKI dla opiekunów czterech zwycięskich zespołów,
- Mariusz Wosztyl- właściciel firmy ubezpieczeniowej www.wosztyl.eu
- nagrody rzeczowe  www.mati-sport.pl oraz www.e-adidas.pl
- Łukasz Śmietanka- właściciel sklepu Campeon

Oto wyniki spotkań:
Mecz o V miejsce- PSP23 3:0 PSP32
Mecz o III miejsce- PSP17 1:0 PSP 24
Mecz o I miesjce: PSP9 5:2 PSP4

Analogicznie:
I miejsce- PSP 9
II miejsce- PSP 4
III miejsce- PSP 17
IV miejsce- PSP 24
V miejsce- PSP 23
VI miejsce- PSP 32
Przyznane zostały także wyróżnienia dla królowej strzelczyń, najlepszej bramkarki oraz najlepszej zawodniczki. Najwięcej bramek zdobyła Paulina Wołczyńska PSP nr 9, najlepszą bramkarką została Nikola Muszyńska PSP 24, natomiast najlepsza zawodniczka turnieju to Julita Mazurkiewicz PSP nr 4. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w piłce nożnej!