Odmienne połowy w Koninie

25 kwietnia Luksiary udały się do Konina, aby tam rozegrać mecz z rezerwami Medyka Konin. Pierwsza połowamogła się podobać. Dziewczyny walczyły, tworzyły groźne akcje i dzielnie stawiały opór gospodyniom. Nie było nam dane jednak oglądać bramek przez początkowe 45 minut spotkania.Po rozmowie w szatni wydawało się, że zawodniczki wyszły na kolejną odsłonę jeszcze bardziej zmotywowane, ale niestety,tak się tylko wydawało. Nieporozumienie środkowych pomocniczek naszego zespołu wykorzystała Paulina Dudek, która uderzyła piłkę zza pola karnego tuż przy słupku, a tym samym otworzyła worek bramek na korzyść Medyka. Gra wyglądała zupełnie inaczej niż przed gwizdkiem sygnalizującym przerwę. Dekoncentracja, brak porozumienia i zimnej krwi sprawiły, że spotkanie zakończyło się wynikiem 7:0, a radomianki straciły kolejne cenne punkty, które tak bardzo są im potrzebne.
Ale ten mecz już za nami, czas skupić się na kolejnym arcyważnym pojedynku. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna z Poznania, z którą Luksiary zmierzą się na własnym boisku przy ul. Narutowicza 9 w niedzielę (tj. 03.05.2015r.) o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy!