Luksiary vs. AZS Warszawa

W ubiegłą niedzielę byliśmy świadkami bardzo ciekawego i na pewno pożytecznego sparingu w wykonaniu LUKS-u Sportowej Czwórki Radom i drugoligowego AZS-u Warszawa. Spotkanie to rozgrywane było w szybkim tempie, obie drużyny starały się grać piłką, aby stworzyć jak najwięcej okazji strzeleckich. W pierwszej połowie brakowało w wielu momentach komunikacji między naszymi piłkarkami, grane były niedokładne piłki, co w efekcie spowodowało, że nie było nam dane oglądać bramek. Jednak po przerwie i rozmowie ze szkoleniowcem, piłkarki wyszły z jeszcze większym zaangażowaniem i konsekwentnie dążyły do objęcia prowadzenia. I tak się stało. W 64 minucie Luksiary objęły prowadzenie za sprawą strzału Izabeli Przanowskiej, która uderzyła z dużego kąta w dalszy słupek, a tym samym jako pierwsza pokonała bramkarkę rywalek. Po zdobyciu bramki piłkarki Czwórki zaczęły jeszcze bardziej naciskać na szeregi defensywy drużyny przeciwnej, co zaowocowało kolejną bramką w 76 minucie, a strzelczynią była zmieniająca na boisku Annę Okrój, Monika Płóciennik. Nie było to ostatnie uderzenie w tym spotkaniu, gdyż wynik ustaliła w końcówce Wiktoria Kuciewicz i zakończyło się ono wynikiem 3:0.