Mecz kontrolny z Bodzentynem

W kolejnym spotkaniu towarzyskim Luksiary sprawdzały, na jakim etapie przygotowań się znajdują i co jeszcze trzeba dopracować. Pomogły im w tym piłkarki z Bodzentyna, które odważnie i z zaangażowaniem wyszły na boisko. Co prawda, mecz zakończył się wynikiem 10:0 dla radomianek, ale mimo wszystko gra przyjezdnych zdecydowanie napawa optymizmem. Luksiary wyprowadzały wiele składnych akcji, a tym samym stwarzały zagrożenie pod bramką rywalek. Worek bramek już w 10 minucie otworzyła Anna Wesołowska, która pewnie pokonywała bramkarkę gości aż 7 razy (10', 13', 20', 25', 40', 50', 78')! 2 razy w 66' i 71 minucie trafiała Aleksandra Zielińska, a jedną bramkę w 36 minucie zawdzięczamy również Monice Płóciennik.
Skład: -Grzyb, -Jaworska, Dobrowolska, Stefańska, Wasiluk, -Leśniewska, Gołębiowska, Okrój, Przanowska, -Zielińska, Płóciennik; Wicik, Mućka, Chrzanowska