Mecz kontrolny z chłopakami

Dzisiaj (11.02.2015) o godzinie 17.30 Luksiary w ramach treningu rozegrały swój pierwszy mecz kontrolny na dużym boisku. Przeciwnikami byli chłopcy z drużyny Legion Radom U-14. W tym spotkaniu nie chodziło o wynik, ale głównie o to, by pokazać, w jakiej formie są i jaki poziom reprezentują piłkarki po tygodniowych przygotowaniach do rundy wiosennej. Innym celem było sprawdzenie nowych, młodych zawodniczek, które od niedawna trenują z pierwszym zespołem.
Mecz rozgrywany był w wymiarze czasowym 3x25 min i zakończył się wynikiem 9:1 dla LUKS-u. Bramki zdobywały: Anna Wesołowska (x4), Monika Płóciennik (x2), Aleksandra Szydło, Dominika Gąsieniec oraz Małgorzata Stefańska. Warto podkreślić, iż ta ostatnia popisała się niezwykłym strzałem z ok. 30 metra.
Ciężko jest ocenić grę dziewcząt, ponieważ skład ulegał modyfikacji i było to pierwsze takie spotkanie po dłuższej przerwie. Brakowało dokładności, niekiedy komunikacji, ale mimo wszystko to my prowadziliśmy grę.
Skład w pierwszej tercji:
Wicik, -Wasiluk, Stefańska, Mućka, Szymczyk, -Seweryn, Kuciewicz, Gąsieniec, Przanowska, -Wesołowska, Szydło
Druga tercja:
-Wicik, -Wasiluk, Stefańska, Jaworska, Chrzanowska, -Ciesielska, Zielińska (Szymczyk), Kuciewicz, Gąsieniec, Płóciennik, -Wesołowska
Trzecia tercja:
-Wicik, -Chrzanowska, Mućka, Szymczyk, Seweryn (Ciesielska), -Fiutek, Jaworska (Stefańska), Kuciewicz (Szydło), Gąsieniec, Przanowska, -Płóciennik

Kolejne towarzyskie spotkanie odbędzie się 15 lutego (niedziela) o godzinie 15.00 na boisku sztucznym przy ulicy 11 listopada. Luksiary rozegrają mecz z Pelikanem Łowicz.
Serdecznie zapraszamy !