Przygotowania do sezonu

Od 22.07.2015 roku Luksiary ropoczęły intensywne przygotowania do rundy jesiennej I ligi kobiet, czyli dokładnie miesiąc przed meczem inauguracyjnym. To, na jakim poziomie znajduje się zespół Sportowej Czwórki, sprawdzono już niejednokrotnie w sparingach. W pierwszym meczu kontrolnym zPelikanem Łowicz na wyjeździe, radomianki wygrały 3:1, z trzecioligową Stalą Kunów pokazały swojąwyższość i zakończyły spotkanie wynikiem12:2, natomiastz pierwszoligową drużyną z Kolbuszowej Dolnej, mimo ciężkich warunków atmosferycznychzachowały czyste konto i odniosły pewne zwycięstwo 4:0, a bramki strzelały Anna Wesołowska x3 oraz Monika Płóciennik.

Obecnie Luksiary przebywają na obozie w Białce Tatrzańskiej, gdzie zaplanowano przygotowania taktyczno-techniczne. Tam zostaną do wtorkowego popołudnia. Jednak zanim to nastąpi, rozegrane zostaną dwa sparingi.
Do meczu inauguracyjnego sezon 2015/2016pozostał już tylko tydzień. Tak więc trzymajmy kciuki za piłkarki LUKS-u, aby jak najlepiej rozpoczęły tę rundę. :)