Raszyn zdobyty !

Udaną inauguracją sezonu pochwalić się mogą piłkarki Sportowej Czwórki Radom. W sobotę w Raszynie pokonały miejscowego rywala, który dopiero rozpoczął rozgrywki w I lidze kobiet. Beniaminek jednak okazał się być bardzo waleczną drużyną i do końca starał się o cenne punkty.
Początek meczu to nerwowa wymiana niecelnych podań zarówno ze strony Czwórki, jak i gospodyń.Rezultat spotkania otworzyły Luksiary, kiedy to w 31 minucie Anna Wesołowska otrzymała podanie i precyzyjnym strzałem pokonała bramkarkę przeciwniczek. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie zawodniczki z Raszyna zaatakowały naszą defensywę, co w efekcie przyniosło im rzut wolny. Do piłki podeszła Weronika Bekker, która celnie skierowała futbolówkę w światło bramki, a tym samym pokonała naszą golkiperkę- Klaudię Gocel. Na szczęście Luksiary nie odpuściły i to one zamknęły rezultat zawodów w 75 minucie, po idealnym podaniu Anny Wesołowskiej do Eweliny Nowakowskiej, która trafiła do pustej bramki. Obie drużyny walczyły do końca spotkania, aby zdobyć pierwsze punkty, jednak należąły się one piłkarkom z Radomia.
A już za tydzień Czwórka zmierzy się na własnym boisku z Unifreeze Górzno.

Liczymy na Wasze wsparcie!