Puchar Polski w Raszynie

Luksiary udały się do Raszyna na mecz II rundy Pucharu Polski na szczeblu Mazowsza z drużyną KS Raszyn. Pierwsza połowa została zagrana całkiem nieźle, Luksiary prowadziły 1-0 (po strzale Anny Wesołowskiej). Po wyjściu z szatni dokonano 5 zmian w składzie i gra naszej drużyny uległa zmianie. Chcemy o niej jak najszybciej zapomnieć, gdyż remis uratowaliśmy na trzy minuty przed końcowym gwizdkiem, po strzale Katarzyny Chrzanowskiej. Spowodowało to, że sędzia podyktował rzuty karne ,które wygraliśmy 3-1.

KS Raszyn- LUKS Sportowa Czwórka Radom 2-2 (0-1), karne 1-3
Bramki: Wesołowska,Chrzanowska ,
Karne egzekwowały: Nowakowska, Wesołowska, Mućka, nie strzeliła Gąsieniec, natomiast gospodynie myliły się trzy razy.

Skład: Gocel (46 Wicik) -Szymczyk (46 Przanowska), Wasiluk (75 Kaczor), Wierzbicka, Mućka, -Fiutek (46 Nowakowska) Gąsieniec, Kuciewicz [46 Zielińska (55 Jabłonka)], Szydło (46 Chrzanowska), Jaworska, -Wesołowska.
Kolejnym naszym rywalem w III rundzie Pucharu Polski będzie zwycięzca meczu Piastovia Piastów - Ząbkovia Ząbki, a mecz ten odbędzie się 10 października.