Zła passa przerwana !

Wczoraj (tj. 03.03.2015 r.) Luksiary podejmowały na własnym boisku Polonię Poznań. Wszystkie dziewczyny zdawały sobie sprawę z powagi sytuacji, w jakiej znalazł się klub. Cel był jeden- tylko zwycięstwo. Od samego początku piłkarki z Radomia próbowały wyjść na prowadzenie, stwarzając groźne sytuacje na połowie przeciwnika. Udało sie to zrobić w 12 minucie, kiedy to Ewelina Nowakowska efektownym strzałem z 16 metra wykończyła podanie Moniki Płóciennik. Na szczęście, Luksiary zachowały zimną krew i nie pozwoliły rywalkom na wyrównanie wyniku. Dzielnie walczyły, o czym świadczą chociażby 3 żółte kartki, które skierowane zostały do naszych zawodniczek. Do 45 minuty rezultat nie uległ zmianie. Po kilkunastominutowej przerwie obie drużyny wyszły na boisko jeszcze bardziej zmobilizowane i gotowe do boju. Piłkarki z Poznania nie poddawały się i próbowały niejednokrotnie stworzyć zagrożenie przy naszej bramce, jednak bez skutku. Swoje okazje meczowe w 75 i 90 minucie wykorzystała Anna Wesołowska, która zastąpiła Ewelinę Nowakowską, a tym samym ustaliła wynik spotkania 3:0.
-W końcu zdobyliśmy 3 punkty. Zwycięstwo nad wyżej plasującym się w tabeli przeciwnikiem pozwoli nam nowo na uwierzyć we własne siły.- powiedział Szkoleniowiec Czwórki Radom.
Było to pierwsze zwycięstwo od 8 miesięcy, które zdecydowanie poprawiło nastrój w drużynie. Wielkiej otuchy dodała również świetna atmosfera, jaka panowała na trybunach. Miejmy nadzieję, że zła passa już minęła, a kibice pomogą nam pokonywać kolejnych przeciwników.
Czwórka: Wicik - Szymczyk, Jaworska, Stefańska, Mućka, Gąsieniec, Chrzanowska, Zielińska, Kuciewicz (87. Wasiluk), Nowakowska (65. Wesołowska), Płóciennik (85. Przanowska).