Prosto z autokaru po zwycięstwo

Po raz kolejny Luksiary spisały się na medal pokonując na wyjeździe Stilon Gorzów Wielkopolski, do którego wyruszyły tuż po czwartej nad ranem. Co więcej, podróż trwała dłużej niż zakładaliśmy, a drużynie z Radomia ledwie wystarczyło czasu na wejście do szatni i przebranie. Można więc powiedzieć, że wyszły prosto z autokaru na boisko. Na szczęście nie wpłynęło to źle, a nasze zawodniczki pokazały, że potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji i świetnie sobie z tym radzą.
Festiwal strzelecki rozpoczął się już po dwóch minutach od pierwszego gwizdka, kiedy do siatki Stilonu wcelowała Monika Płóciennik. Zespół Czwórki prowadził grę i nie pozwalał, aby przeciwniczki odebrały im 3 punkty, gdyż dla nich to nie była wycieczka, a świadczyła o tym kolejna bramka Moniki, tym razem w 22. minucie. Ta niezawodna napastniczka strzeliła w tym spotkaniu w sumie 3 gole, a na listę strzelczyń wpisały się jeszcze Aleksandra Zielińska oraz Aleksandra Szydło.
Stilon Gorzów Wielkopolski - Sportowa Czwórka Radom 2:5 (1:2). Bramki dla Czwórki: Płóciennik (2., 13., 85.), Zielińska (61.), Szydło (90.).
SKŁAD:  Wicik - Leśniewska (60. Wierzbicka), Mućka, Stefańska, Wasiluk, Okrój, Chrzanowska, Szydło, Zielińska, Kuciewicz (85. Gołębiowska), Płóciennik.